Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

WOODEN CITY 3D puzzle hra mini Domino

Značka: WOODEN CITY
Číslo výrobku: 150412

Dostupnost: Skladem
79 Kč s DPH 21%
3D puzzle hra mini Domino
Puzzle 3D Mini Game Domino

Popis a parametry

Číslo karty:150412
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:6 x 6 x 1,2 cm
Materiál:Dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení):6 x 6 x 1,5 cm
Přibližná velikost dílku:Různá velikost dílků

Dřevěné 3D puzzle, které po složení poslouží jako kapesní hra k ukrácení dlouhé chvíle.

  • rychlé sestavení bez použití lepidla nebo nástrojů
  • kompaktní velikost, vhodná na cesty
  • součástí je krabička, aby se žádný dílek neztratil
  • vyrobeno z kvalitní překližky
  • hru můžete nechat v přírodním provedení nebo nabarvit (např. fixy)
  • vyrobeno v EU
  • vhodné jeko dárek

Orientační doba na složení: pár minut.

Pravidla hry Domino:
Každé domino je obdélníková destička s čárou rozdělující její plochu na dva čtvercové konce. Každý konec je označen určitým počtem bodů (nazývaných také pips, nips nebo dobs) nebo je prázdný. Zadní strany kostek domina v sadě jsou nerozlišitelné, buď prázdné, nebo mají nějaký společný vzor. Hrací prvky domina tvoří sadu domina, někdy nazývanou balíček nebo balíček. Tradiční čínsko-evropská sada domina se skládá z 28 kostek domina, které obsahují všechny kombinace počtu bodů od nuly do šesti.
Nejzákladnější varianta domina je určena pro dva hráče a vyžaduje sadu s dvojitou šestkou. 28 kamenů je zamícháno lícem dolů a tvoří zásobu neboli boneyard. Každý hráč si vylosuje sedm kamenů; zbývající se nepoužívají. Jakmile hráči začnou tahat kameny, jsou obvykle položeny na kraj před hráče, takže každý hráč vidí své vlastní kameny, ale nikdo nevidí hodnotu kamenů ostatních hráčů. Každý hráč tak po celou dobu hry vidí, kolik kamenů zbývá v rukou soupeře.
Jeden hráč začíná tím, že položí (zahraje první kámen) jeden ze svých kamenů. Tímto kamenem začíná hrací linie, ve které se musí shodovat hodnoty sousedních dvojic konců kamenů. Hráči střídavě prodlužují herní linii s jedním kamenem na jednom z jejích dvou konců; pokud hráč nemůže umístit platný kámen, musí pokračovat v tahání kamenů ze zásoby, dokud se mu to nepodaří. Hra končí, když jeden z hráčů vyhraje tím, že zahraje svůj poslední kámen, nebo když je hra zablokována, protože žádný z hráčů nemůže hrát. Pokud k tomu dojde, získá ten, kdo zablokování způsobil, všechny zbývající hráčské body bez započtení svých vlastních.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.