Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

RAVENSBURGER Tajemná audiohra echoes Koktejl

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 150350

Dostupnost: Skladem
269 Kč s DPH 21%
Tajemná audiohra echoes Koktejl
echoes Cocktail

Popis a parametry

Číslo karty:150350
Doba hraní:60 minut
Počet hráčů:1 - 6
Věk:od 14 let
Autor:Dave Neale, Matthew Dunstan
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):13 x 10 x 3 cm

V zakouřené newyorské nálevně se za tlumeného světla schází zločinci z místního podsvětí, aby spřádali své zlověstné plány. Naslouchejte rozhovorům v baru a zjistěte, jestli dokážete vyřešit záhadu nechvalně proslulého mafiánského bosse „Krutého Steva“.

Echoes, to jsou napínavé detektivní hry pro celou rodinu i partu přátel. Jak dobře dokážete naslouchat zvukům ve svém okolí?

Ve hře echoes vyšetřujete záhady za použití svých speciálních schopností. Až budete zkoumat jednotlivé předměty, uslyšíte ozvěny z minulosti – tajemné zvuky a hlasy, které vám umožní odhalit tajnou historii předmětů a seřadit události do správného pořadí. Aktivujte zvukové nápovědy naskenováním karet. Poslouchejte zvuky a dialogy, které jsou propojené s herním materiálem. Najděte při poslechu všechny indicie, poskládejte je do správného pořadí a vyřešte záhadu. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger echoes, která je kompletně namluvená v češtině – vypravěč Václav Neužil.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.