Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

RAVENSBURGER GraviTrax Smyčka

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 24554
Akce

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 249 Kč / ušetříte 40 Kč (16%)
209 Kč s DPH 21%
GraviTrax Smyčka
GraviTrax Expansion Looping

Popis a parametry

Číslo karty:24554
Originální název:GraviTrax Expansion Looping
Série Gravitrax:Gravitrax základní řada
Hmotnost:0,17 kg
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,5 cm

Prožeňte kuličku smyčkou!

Smyčka vám umožní na chvilku postavit svět na hlavu. Zapojením smyčky do startovacího setu bude vaše dráha napínavější...

Rozšiřující prvek GraviTrax Smyčka je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
návod, 1 aktivní díl smyčka, 1 dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice, 3 krátké kolejnice.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.