Náš kód: 21743

WOODY Tower Tonny věž přírodní

Jak moc jsi šikovný? Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Jak moc jsi šikovný? Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla.
Popis produktu
Jak moc jsi šikovný?

Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Prohrává ten hráč, kterému věž spadne!

Na stole se postaví věž ze všech kamenů (každé patro ze 4 kamenů) a hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Poté, co kámen vytáhnou, položí jej opět nahoru na věž. Vždy se musí nové patro dokončit, než se začne stavět jiné a je dovoleno používat pouze jednu ruku! Vítězí ten hráč, který jako poslední odejme z věže jeden kámen a opět jej položí nahoru dříve, než věž spadne!

Dřevěná věž je vysoká 24 cm. Rozměr jednoho dílku je 7,5 x 2,5 x 1,5 cm.

Hra obsahuje: 48 dřevěných kamenů (ve tvaru kvádru) a pravidla hry v českém jazyce.
Parametry produktu
Náš kód
21743
Výrobce
WOODY
V nabídce od
17.10.2017
Doba hraní
20 minut
Originální název
Tower Tonny Natural
Počet hráčů
2 a více
Věk
od 4 let
Kód výrobce
10100
EAN kód
8591864101009
Hmotnost
0,77 kg
Rozměry krabice (balení)
27 x 8,5 x 8,5 cm