Náš kód: 129334

UGEARS 3D puzzle Věž na vrhání hracích kostek 172 dílků

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!… Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!…
Popis produktu
Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!

Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

Modulární věž se skládá ze čtyř samostatných boxů, které při vrhání hracích kostek mohou sloužit až čtyřem hráčům. Stačí kostky umístit do malé krabičky, zatřást, položit zpět na stůl a uvolnit zámky. Tím dojde k uvolnění dna krabičky a kostky vypadnou!
Pokud se hry účastní více hráčů, případně chcete-li použít jednu sadu hracích kostek pro všechny hráče, lze z modulů poskládat několikapatrovou hrací věž, kterou společně využijí všichni zúčastnění.

3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem.
UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Vhodné pro stavitele ve věku od 14 let.

Parametry produktu
Náš kód
129334
Výrobce
UGEARS
V nabídce od
14.08.2019
Originální název
Modular Dice Tower
Rozměr složeného puzzle cca
33,2 x 8,4 x 27,3 cm
Materiál
Dřevo - překližka
Kód výrobce
70069
EAN kód
4820184120945
Hmotnost
0,47 kg
Rozměry krabice (balení)
19 x 17 x 4,5 cm