Náš kód: 19358

TREFL Science4you: Výroba kosmetiky (Studio Spa)

Vytvoř si vlastní pleťovou masku nebo mýdlo! S kreativní sadou na výrobu lázeňských kosmetických potřeb si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba masek či mýdélek je bude bavit hodiny a hodiny. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Vytvoř si vlastní pleťovou masku nebo mýdlo! S kreativní sadou na výrobu lázeňských kosmetických potřeb si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba masek či mýdélek je bude bavit hodiny a hodiny.
Popis produktu
Vytvoř si vlastní pleťovou masku nebo mýdlo!

S kreativní sadou na výrobu lázeňských kosmetických potřeb si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba masek či mýdélek je bude bavit hodiny a hodiny... Sada obsahuje 21 pokusů.

Produktová řada Science4you od společnosti Trefl má příznivý vliv na intelektuální rozvoj dětí a umožňuje učení prostřednictvím praxe.

Můžeš se pustit do různých projektů:
* výroba masážních olejů a solí do koupele
* výroba tělového peelingu a tělové masky
* výroba mýdla ze sušených květů
* výroba šumivých kuliček do koupele a růžového tonika
* výroba čokoládových a banánových masek na obličej

Sada obsahuje: vzdělávací knihu, mýdlový základ, modré kosmetické barvivo, žluté kosmetické barvivo, jablečné aroma, mandarinkové aroma, kyselinu citrónovou, hydrogenuhličitan sodný, ochranné rukavice, plastové formičky, velké odměrky, malé odměrky s víčky, pasteurovy pipety, dřevěné špachtle, plastové špachtle, dřevěné paličky, saténové stužky a hliníkovou fólii.

Vhodné pro děti od 8 let.

Parametry produktu
Náš kód
19358
Výrobce
TREFL
V nabídce od
08.11.2016
Věk
od 8 let
Kód výrobce
60545
EAN kód
5900511605457
Hmotnost
1,1 kg
Rozměry krabice (balení)
38 x 30 x 8 cm