Náš kód: 15200

STUDO/TOP GAMES Fotbálek (cestovní verze)

Zábavná hra v cestovním balení. Sestavení hry: Opatrně sejměte spodní část hrací základny pomocí západky na boku a hru sestavte podle obrázkového návodu. Brankáře upevněte do branky před tím, než ji připevníte k základně. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Zábavná hra v cestovním balení. Sestavení hry: Opatrně sejměte spodní část hrací základny pomocí západky na boku a hru sestavte podle obrázkového návodu. Brankáře upevněte do branky před tím, než ji připevníte k základně.
Popis produktu
Zábavná hra v cestovním balení.

Sestavení hry: Opatrně sejměte spodní část hrací základny pomocí západky na boku a hru sestavte podle obrázkového návodu. Brankáře upevněte do branky před tím, než ji připevníte k základně.

Pravidla hry: Hráč 1 umístí míč do vystřelovače, zamíří na branku a vystřelí. Hráč 2 pohybuje brankářem tak, aby zabránil vstřelení gólu. Úspěšný gól je ohodnocen jedním bodem. Poté si hráči vymění role, Hráč 1 ovládá brankáře a Hráč 2 střílí penalty. Hráč, který jako první získá 5 bodů, vyhrává hru.

Cílem hry je nastřílet víc gólů než protihráč.

Balení obsahuje: Základnu s fotbalovým hřištěm, síť s brankářem, 2 fotbalové míče, držák na míč, vystřelovač míče, výsledkovou tabuli a sadu samolepek.
Parametry produktu
Náš kód
15200
Výrobce
STUDO/TOP GAMES
V nabídce od
19.08.2015
Počet hráčů
2
Věk
od 4 let
Kód výrobce
15E3379
EAN kód
8592525005810
Hmotnost
0,27 kg
Rozměry krabice (balení)
28,7 x 19 x 4,2 cm