Náš kód: 26655

SCHLEICH Farm world® 42481 Trénink v agility pro pony

Natrénuj se svými poníky agility! Během tréninku agility se poníci hravě seznamují s řadou překážek. Pro některé překážky potřebují poníci shromáždit hodně odvahy. V takových situacích je důležité být trpělivý a láskyplně je povzbuzovat. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Natrénuj se svými poníky agility! Během tréninku agility se poníci hravě seznamují s řadou překážek. Pro některé překážky potřebují poníci shromáždit hodně odvahy. V takových situacích je důležité být trpělivý a láskyplně je povzbuzovat.
Popis produktu
Natrénuj se svými poníky agility!

Během tréninku agility se poníci hravě seznamují s řadou překážek. Pro některé překážky potřebují poníci shromáždit hodně odvahy. V takových situacích je důležité být trpělivý a láskyplně je povzbuzovat.

Figurky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to je starat se o celou řadu hospodářských zvířat.

Balení obsahuje: figurku klasického a shetlandského pony, figurku dívky, jezdeckou helmu, uzdu, vodicí lano, ohradu se vstupní bránou, 6 překážek, arch nálepek

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.
Parametry produktu
Náš kód
26655
Výrobce
SCHLEICH
V nabídce od
02.04.2019
Originální název
Pony agility training
Věk
od 3 do 8 let
Kód výrobce
42481
EAN kód
4059433323701
Hmotnost
0,62 kg
Rozměry krabice (balení)
24,5 x 19 x 6,5 cm