Náš kód: 122090

RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Vítězný oblouk 216 dílků

Noční edice slavného Vítězného oblouku!Stavba z výroby německé společnosti RAVENSBURGER se díky LED světlu ve tmě barevně rozzáří. Noční Vítězný oblouk je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Noční edice slavného Vítězného oblouku!Stavba z výroby německé společnosti RAVENSBURGER se díky LED světlu ve tmě barevně rozzáří. Noční Vítězný oblouk je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru.
Popis produktu
Noční edice slavného Vítězného oblouku!
Stavba z výroby německé společnosti RAVENSBURGER se díky LED světlu ve tmě barevně rozzáří. Noční Vítězný oblouk je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru.


Speciální ohebné dílky, které díky technologii EASYCLICK přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující model dominanty Paříže. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.


Balení obsahuje:216 očíslovaných dílků puzzle, 25 dílů příslušenství, světelný modul včetně LED a návod.

Baterie 3x AAA nejsou součástí výrobku.Vítězný oblouk v Paříži (celým francouzským názvem Arc de Triomphe de l'Étoile nebo jen Arc de Triomphe) je vítězný oblouk, který dal postavit Napoleon Bonaparte na paměť svého vítězství v bitvě u Slavkova. Více na Wikipedii
Parametry produktu
Náš kód
122090
Výrobce
RAVENSBURGER
V nabídce od
18.01.2018
Originální název
Night Edition: Triumphbogen bei Nacht
Věk
od 8 let
Rozměr složeného puzzle cca
22x 26 x 16 cm
Materiál
plast
Kód výrobce
12522
EAN kód
4005556125227
Hmotnost
0,55 kg
Rozměry krabice (balení)
28 x 19 x 7 cm