Náš kód: 134830

RAVENSBURGER GraviTrax Spirála

Prožeň kuličku dalším stylovým rozšířením. Díky spirále dostane tvá kuličková dráha nádech akčnosti. Rozšiřující prvek GraviTrax Spirale je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje:2 x prvek spirála se stavebním kamenem a návod. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Prožeň kuličku dalším stylovým rozšířením. Díky spirále dostane tvá kuličková dráha nádech akčnosti. Rozšiřující prvek GraviTrax Spirale je použitelný pouze se startovací sadou! Balení obsahuje:2 x prvek spirála se stavebním kamenem a návod.
Popis produktu
Prožeň kuličku dalším stylovým rozšířením. Díky spirále dostane tvá kuličková dráha nádech akčnosti.

Rozšiřující prvek GraviTrax Spirale je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
2 x prvek spirála se stavebním kamenem a návod.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.
Parametry produktu
Náš kód
134830
Výrobce
RAVENSBURGER
V nabídce od
25.06.2020
Doporučený věk
od 8 let
Originální název
GraviTrax Expansion Spirale
Série Gravitrax
Gravitrax základní řada
Kód výrobce
26886
EAN kód
4005556268863
Hmotnost
0,18 kg
Rozměry krabice (balení)
19 x 19 x 5 cm