Náš kód: 18089

Pexeso: Elektro-motorové jednotky

Učení hrou! Zahrajte si pexeso, procvičte svou paměť a zároveň poznávejte různé druhy motorovo-elektrických jednotek. Vystřihovací pexeso s motivem vozů a jednotek. Po vystřižení získáte 32 dvojic kartiček. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Učení hrou! Zahrajte si pexeso, procvičte svou paměť a zároveň poznávejte různé druhy motorovo-elektrických jednotek. Vystřihovací pexeso s motivem vozů a jednotek. Po vystřižení získáte 32 dvojic kartiček.
Popis produktu
Učení hrou! Zahrajte si pexeso, procvičte svou paměť a zároveň poznávejte různé druhy motorovo-elektrických jednotek.

Vystřihovací pexeso s motivem vozů a jednotek. Po vystřižení získáte 32 dvojic kartiček. Součástí je také návod ke hře.

Rozměr kartiček 47 x 47 mm.

Pravidla hry: Karty se zamíchají a rozloží lícem dolů tak, aby žádný z hráčů neznal rozložení karet. Hráči postupně otáčí dvojici karet lícem vzhůru, aby je viděli i ostatní hráči. Pokud karty patří k sobě, hráč je odebere a otáčí další dvojici. Pokud karty k sobě nepatří, otočí je zpět lícem dolů a pokračuje další hráč v pořadí. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou všechny karty rozebrány. Vítězem se stane hráč s největším počtem nalezených dvojic.

Pexeso pro děti od českého výrobce Petra Mičánka. Ten mimo různá pexesa vydává i karty a omalovánky s českými tématy (hrady a zámky, rozhledny, fauna, veteráni, církevní památky).
Parametry produktu
Náš kód
18089
Výrobce
MIČÁNEK
V nabídce od
25.08.2016
Počet hráčů
2 a více
Věk
od 3 let
Kód výrobce
PS2165MIK
EAN kód
8594170621650
Hmotnost
0,055 kg
Rozměry krabice (balení)
29,5 x 20 x 1 cm