Náš kód: 22411

Pexeso ABC 123

Najdeš více správných párů než tvůj soupeř? Hledej číslo a odpovídající množství vyobrazených motivů nebo písmeno a obrázek, který na dané písmeno začíná. Zábavná rodinná hra s prvky vzdělávání. Děti si při hře také trénují paměť. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Najdeš více správných párů než tvůj soupeř? Hledej číslo a odpovídající množství vyobrazených motivů nebo písmeno a obrázek, který na dané písmeno začíná. Zábavná rodinná hra s prvky vzdělávání. Děti si při hře také trénují paměť.
Popis produktu
Najdeš více správných párů než tvůj soupeř? Hledej číslo a odpovídající množství vyobrazených motivů nebo písmeno a obrázek, který na dané písmeno začíná.

Zábavná rodinná hra s prvky vzdělávání. Děti si při hře také trénují paměť.

Balení obsahuje: 58 karet

Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

Pravidla hry: Karty se zamíchají a rozloží lícem dolů tak, aby žádný z hráčů neznal rozložení karet. Hráči postupně otáčí dvojici karet lícem vzhůru, aby je viděli i ostatní hráči. Pokud karty patří k sobě, hráč je odebere a otáčí další dvojici. Pokud karty k sobě nepatří, otočí je zpět lícem dolů a pokračuje další hráč v pořadí. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou všechny karty rozebrány. Vítězem se stane hráč s největším počtem nalezených dvojic.
Parametry produktu
Náš kód
22411
Výrobce
LISCIANI
V nabídce od
03.04.2018
Originální název
Pexeso ABC 123
Počet hráčů
více než 1
Věk
od 3 do 6 let
Kód výrobce
CZ64359
EAN kód
8008324064359
Hmotnost
0,36 kg
Rozměry krabice (balení)
23 x 14 x 5 cm