Z katalogu Moje Beruška
Náš kód: 21683

Monopoly CZ standard nové

Kupujte, prodávejte, sněte a spřádejte plány! Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi. Balení s novými figurkami: T-Rex, tučňák, loď, auto, kočka, klobouk, pes a kačenka. Hra MONOPOLY je nejklasičtější společenská hra na obchodování. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Kupujte, prodávejte, sněte a spřádejte plány! Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi. Balení s novými figurkami: T-Rex, tučňák, loď, auto, kočka, klobouk, pes a kačenka. Hra MONOPOLY je nejklasičtější společenská hra na obchodování.
Popis produktu
Kupujte, prodávejte, sněte a spřádejte plány! Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi.

Balení s novými figurkami: T-Rex, tučňák, loď, auto, kočka, klobouk, pes a kačenka.

Hra MONOPOLY je nejklasičtější společenská hra na obchodování. Byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize. Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech. I když vám štěstí nepřeje, můžete vždy využít hypoték a obchodů s ostatními hráči. Pokud se stanete nejbohatším hráčem a už vlastníte úplně všechno - vyhráli jste MONOPOLY!

Uzavírejte dohody s ostatními hráči a snažte se dojednat co nejvýhodnější podmínky při dražbách. Je mnoho způsobů, jak dosáhnout svého. Zvítězí ten, kdo neváhá použít ostré lokty. Na ostatní čeká bankrot.

Pravidla hry:
Začátek je na obvyklém políčku START, ze kterého se pohybujete dokola po hracím plánu a kupujete a prodáváte pozemky, stavíte na nich nemovitosti v podobě malých domků nebo velkých hotelů. Hlídejte své protihráče, neboť zastaví-li se na Vašem pozemku dluží Vám nájem. A nezapomeňte si vybrat další peníze, když projedete startem. Pokud se stanete nejbohatším hráčem s tolika penězi, že vše vlastníte - vyhráli jste MONOPOLY!

Hra obsahuje: hrací desku, 8 figurek, 28 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance, 16 karet Pokladna, 32 domů, 12 hotelů, 2 kostky, balíček peněz, a návod ke hře
Parametry produktu
Náš kód
21683
Výrobce
HASBRO
V nabídce od
11.10.2017
Počet hráčů
2-6
Věk
od 8 let
Kód výrobce
C1009
EAN kód
5010993414499
Hmotnost
0,84 kg
Rozměry krabice (balení)
27 x 27 x 5,5 cm