Náš kód: 18293

Inkognito

Při karnevalu v Benátkách vklouzni do role tajného agenta nebo Ambassadora a maskován se ponoř do pestrého karnevalového dění. Posbírej informace o svých spoluhráčích. Vypozoruj, kdo je tvým skutečným partnerem a kdo tě chce svést na falešnou stopu. Více informací
Skladem 2 ks
749 Kč
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Při karnevalu v Benátkách vklouzni do role tajného agenta nebo Ambassadora a maskován se ponoř do pestrého karnevalového dění. Posbírej informace o svých spoluhráčích. Vypozoruj, kdo je tvým skutečným partnerem a kdo tě chce svést na falešnou stopu.
Popis produktu
Při karnevalu v Benátkách vklouzni do role tajného agenta nebo Ambassadora a maskován se ponoř do pestrého karnevalového dění. Posbírej informace o svých spoluhráčích. Vypozoruj, kdo je tvým skutečným partnerem a kdo tě chce svést na falešnou stopu. Jen společně s tvým partnerem se ti podaří dešifrovat tajné poselství a úspěšně splnit společnou misi.

Cílem každého agenta je ve spolupráci se svým partnerem splnit zadanou misi. Svou misi však hráči na začátku hry neznají.
V klasické hře 4 hráčů každý hráč pohybuje jedním ze čtyř tajných agentů. Agenti vytvářejí tyto spojenecké dvojice: Lord Fiddlebottom a Plukovník Bubble jsou vždy proti Agentovi X a Madam Zsa Zsa. Každého agenta zosobňuje jedna ze čtyř figurek, lišících se konstituci: vysoká, nízká, tlustá nebo štíhlá. Pouze jedna z nich ale představuje skutečnou postavu, za kterou daný hráč hraje. Ostatní tři figurky představuji špiony ‒ spolupracovníky, kteří se snaží zmást protivníky.
Hráč, který je na tahu, zatřese Fantomem osudu a ten mu odhalí tři dostupné akce. Akcí může byt pohyb po zemi nebo po moři. Hráč pohne svými figurkami, a snaží se je přemístit na políčka, kde už stoji Ambasador nebo figurky jiných hráčů.
Když hráč přesune figurky tak, že se jeho figurka ocitne na jednom políčku s figurkou jiného hráče, má právo „klást otázky“ a prohlédnout si některé karty druhého hráče. Pomoci dedukce a logického uvažování může odhadovat identitu a úmysly ostatních hráčů a některé možnosti eliminovat. Prvním cílem každého agenta je zjistit, kdo je jeho partnerem. Tento partner má druhou polovinu „kódu“, který naznačuje jejich tajnou misi.
Když agent odhalí (nebo si myslí, že odhalil) skutečnou identitu ostatních hráčů, musí si se svým spojencem vyměnit karty s tajnou misí. Tak poznají svou společnou misi, a jak ji mohou splnit. Pokud libovolný agent z týmu misi splní, vyhrávají společně jako tým.
Ve hře je ještě jedna postava, která má důležitou úlohu, a to je Ambassador. Ambassador vám může poskytnout přesnější informace o ostatních postavách. Protože je velmi dobře informován a může byt velmi nápomocný, kromě vás ho budou chtít potkat i vaši rivalové; snažte se ho proto udržet mimo jejich dosah.

Hrací doba: 60 minut a více

Hra obsahuje: 1 hrací desku, 16 figurek, 1 figurku Ambassadora, 1 Fantoma osudu, 4 pasy, 1 poznámkový blok, 44 karet (4 barevné sady po 8 kartách a 12 tajných karet) a pravidla hry
Parametry produktu
Náš kód
18293
Výrobce
PIATNIK
V nabídce od
21.09.2016
Originální název
Bison
Počet hráčů
2
Věk
od 7 let
Kód výrobce
786792
EAN kód
9001890786792
Hmotnost
1,63 kg
Rozměry krabice (balení)
34,5 x 22 x 4,5 cm
Doručení - Česká republika
Osobní odběry
Osobní odběr - Bystřice p.Hostýnem
dnes (24.7.)
Přepravní služby
Balík Do ruky - Česká pošta
zítra (25.7.)
WE|DO na adresu
zítra (25.7.)
PPL balík
zítra (25.7.)
DPD
zítra (25.7.)
Odběrná místa
Balíkovna
zítra (25.7.)
Balíkovna BOX
zítra (25.7.)
Balík Na poštu - Česká pošta
zítra (25.7.)
WE|DO BOX
pátek 26.7.
WE|DO Point
pátek 26.7.
Zásilkovna do 5kg
zítra (25.7.)
PPL ParcelShop - výdejní místo
zítra (25.7.)
Doručení - Slovenská republika
Přepravní služby
WE|DO na adresu SK
pátek 26.7.
DPD SK
pátek 26.7.
WE|DO na adresu SK nadrozměr
pátek 26.7.
Odběrná místa
Uloženka SK / DEPO SK
pondělí 29.7.
Termíny dodání jsou platné, pokud zboží objednáte nyní
24.7. 2024 5:20 a pro max. 2ks