Náš kód: 131469

HASBRO Monopoly Junior

Vítej ve své první hře Monopoly! Jsi připraven na velké dobrodružství? Vyber si jednu ze čtyř postaviček T-Rexe, pejska, tučňáka nebo kačdnku a získejte společně co nejvíce nemovitostí, jako jsou hračkářství, pizzerie, promenádanebo Zoo. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Vítej ve své první hře Monopoly! Jsi připraven na velké dobrodružství? Vyber si jednu ze čtyř postaviček T-Rexe, pejska, tučňáka nebo kačdnku a získejte společně co nejvíce nemovitostí, jako jsou hračkářství, pizzerie, promenádanebo Zoo.
Popis produktu
Vítej ve své první hře Monopoly! Jsi připraven na velké dobrodružství? Vyber si jednu ze čtyř postaviček T-Rexe, pejska, tučňáka nebo kačdnku a získejte společně co nejvíce nemovitostí, jako jsou hračkářství, pizzerie, promenádanebo Zoo. Riskuj, obchoduj, smlouvej a staň se nejbohatším obchodníkem ve městě!

Představujeme vám zábavnou a napínavou hru Monopoly Junior pro celou rodinu, kterou díky jasným a snadným pravidlům zvládnou i vaše děti.

Vaši malí obchodníci se díky této hře hravým způsobem naučí, jak funguje trh, naučí se strategicky přemýšlet, vydělávat peníze a díky smlouvání a obchodování s ostatními si také procvičí komunikaci.

Balení obsahuje: 1 hrací deska, 4 figurky, 20 karet Šance, 48 cedulek Prodáno, 90 bankovek, 1 kostka, 4 karty figurek a návod ke hře.

Hra obsahuje malé součásti – doporučeno pro děti od 5 let.
Při sestavování je nutná pomoc dospělého.
Parametry produktu
Náš kód
131469
Výrobce
HASBRO
V nabídce od
07.11.2019
Originální název
Monopoly Junior
Počet hráčů
2 - 4
Věk
od 5 let
Kód výrobce
A6984
EAN kód
5010993584376
Hmotnost
0,53 kg
Rozměry krabice (balení)
27 x 27 x 9 cm