Náš kód: 21977

CLEMENTONI Soft Clemmy Box s aktivitami a 15 kostkami

Sada 15 měkkých barevných gumových kostek v plastové krabici.Gumové kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém kyblíku s víkem. Víko u kyblíku nabízí různé mechanické aktivity, které stimulují manuální dovednosti, koordinaci. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Sada 15 měkkých barevných gumových kostek v plastové krabici.Gumové kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém kyblíku s víkem. Víko u kyblíku nabízí různé mechanické aktivity, které stimulují manuální dovednosti, koordinaci.
Popis produktu
Sada 15 měkkých barevných gumových kostek v plastové krabici.

Gumové kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém kyblíku s víkem. Víko u kyblíku nabízí různé mechanické aktivity, které stimulují manuální dovednosti, koordinaci. Víko s otvory umožňuje dětem trénovat logiku a jemnou motoriku při vkládání tvarů do příslušných otvorů.

Balení obsahuje: 15 barevných kostek a 1 plastový kyblík s víkem s otvory a mechanickými aktivitami.

POZNÁMKA: Kostičky lze používat i při hraní ve vodě.

Značka BABY CLEMENTONI je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Hračky pomáhají rodičům při komunikaci s dítětem. Vzhled hračky a její inovativní barvy, netoxické a pevné materiály, vytvarovaný povrch a různé funkce pomáhají při rozvoji hmatových a sluchových schopností, napomáhají pohybové aktivitě a vyvolávají první logické asociace. Z výrobků firmy jsou na českém trhu oblíbené zejména CLEMMY kostky, které jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy. Ta je zároveň snadno omyvatelná a má lehkou vanilkovou vůni.
Parametry produktu
Náš kód
21977
Výrobce
CLEMENTONI
V nabídce od
03.11.2017
Doporučený věk
0,83 - 3 let
Kód výrobce
17171
EAN kód
8005125171712
Hmotnost
0,85 kg
Rozměry krabice (balení)
23 x 22 x 18 cm