Náš kód: 20691

AQUABEADS Set 3D Cruz Ramirez

Vytvoř mistrovská díla z magických korálků! Stačí pouze voda! Chceš mít doma svého Cruze Ramireze? Poskládej si 3D model hrdiny z animovaného filmu Auta 3. Postup: Vkládej korálky do plastové destičky dle určeného vzoru. Více informací
Vyřazeno z nabídky
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Vytvoř mistrovská díla z magických korálků! Stačí pouze voda! Chceš mít doma svého Cruze Ramireze? Poskládej si 3D model hrdiny z animovaného filmu Auta 3. Postup: Vkládej korálky do plastové destičky dle určeného vzoru.
Popis produktu
Vytvoř mistrovská díla z magických korálků! Stačí pouze voda!

Chceš mít doma svého Cruze Ramireze? Poskládej si 3D model hrdiny z animovaného filmu Auta 3.

Postup:

Vkládej korálky do plastové destičky dle určeného vzoru. Až máš obrázek hotový, jednoduše ho pomocí rozprašovače postříkej vodou a korálky budou držet pohromadě. Po 60 minutách je motiv suchý a můžeš ho sundat z podložky. Díky slupovači korálků můžeš model sundat z podložky za 10 minut. Až máš vytvořeny všechny součásti modelu, přikládej je na sebe dle určeného pořadí. Jednotlivé vrstvy pokrop pomocí rozprašovače vodou. Podvozek auta slož díky přiloženému návodu.

Balení obsahuje:
více než 800 korálků v 5 barvách, 1 plastovou podložku, rozprašovač, podvozek automobilu, slupovač korálků a návod.

Vhodné pro děti od 4 let.

Aquabeads jsou zábavné a bezpečné korálky pro děti, které umožňují hodiny tvořivé zábavy. K dokončení již není třeba žehlička, dílky se lepí vodou. Děti zvládnou celý proces od začátku až dokonce bez pomoci dospělého. Kuličkám byla přidána hořká příchuť, která zabraňuje dítěti, aby korálky snědlo. Přidané zhořčovadlo je nezávadné.
Parametry produktu
Náš kód
20691
Výrobce
AQUABEADS
V nabídce od
23.05.2017
Originální název
Aquabeads: 3D Cruz Ramirez Set
Věk
od 4 let
Kód výrobce
30208
EAN kód
5054131302088
Hmotnost
0,29 kg
Rozměry krabice (balení)
22 x 21 x 4 cm