Náš kód: 10084

ALBI Catan - Osadníci z Katanu

Legenda mezi deskovými hrami! V roce 1995 nastoupila svou neuveřitelnou triumfální cestu hra Katan. Z počátku byla pouze tajným tipem mezi fanoušky deskových her, ale brzy ji začaly hrát miliony lidí po celém světě. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Legenda mezi deskovými hrami! V roce 1995 nastoupila svou neuveřitelnou triumfální cestu hra Katan. Z počátku byla pouze tajným tipem mezi fanoušky deskových her, ale brzy ji začaly hrát miliony lidí po celém světě.
Popis produktu
Legenda mezi deskovými hrami!

V roce 1995 nastoupila svou neuveřitelnou triumfální cestu hra Katan. Z počátku byla pouze tajným tipem mezi fanoušky deskových her, ale brzy ji začaly hrát miliony lidí po celém světě.

V novém vydání této herní klasiky najdete realisticky vymodelované figurky od Klause Teubera, nově ztvárněné jednotlivé krajiny a konečně také praktický rámeček, který tvoří zároveň moře. Unikátní herní systém zůstává samozřejmě nezměněn.

Přeneste se v čase do doby objevů a rozvoje prvních osídlení. Nebojácní mořeplavci zakotvili na pobřeží neznámého ostrova Katan. Lidé z různých kmenů zakládají první vesnice. Budou těžit suroviny, stavět cesty a z vesnic se postupně stanou města.

Na ostrově se také bude rozvíjet výměnný obchod. Někdy bude přebývat jíl, jindy zase ruda. A tak můžete měnit rudu za vlnu, jíl za dřevo, přesně podle vaší aktuální potřeby. Pokud budete prosperovat, váš vliv poroste. Vypukne boj o nadvládu na ostrově Katan. Postavte se k této výzvě a staňte se vládci Katanu!

Cílem hry je zakládat vesnice, rozvíjet je na města, budovat cesty a jako první získat 10 bodů.

Tato hra získala již několik ocenění!

Hra obsahuje: 19 šestihranných dílů krajiny, 6 částí rámu, 18 žetonů s čísly, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, 96 hracích figurek, 1 figurka zloděje, 2 přihrádky na karty, 2 hrací kostky a pravidla hry.
Parametry produktu
Náš kód
10084
Výrobce
ALBI
V nabídce od
01.08.2012
Doba hraní
75 min.
Počet hráčů
3-4
Věk
od 10 let
Autor
Klaus Teuber
Kód výrobce
99374
EAN kód
8590228020048
Hmotnost
1,33 kg
Rozměry krabice (balení)
29,5 x 29,5 x 7 cm