Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

Značka: WOODY
Číslo výrobku: 131057

Dostupnost: Skladem
839 Kč s DPH 21%
Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

Popis a parametry

Číslo karty:131057
Věk:od 3 let
Rozměr složeného puzzle cca:77 x 47 cm
Materiál:dřevo a magnet
Hmotnost:2,8 kg
Rozměry krabice (balení):77 x 47 x 5 cm

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom!

Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Dítě přikládá dílky znázorňující jednotlivé okresy na podkladovou magnetickou plochu. Hranice jednotlivých okresů jsou vyznačeny tenkou červenou linkou, podle které dítě jednoduše určí, kam který dílek patří. Později už bezpečně ví a osvojí si znalost, kde se jednotlivé okresy nacházejí, s kterými sousedí atd... Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každý okres charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí, eventuelně, kde se jaká stavba, budova, hrad či zámek nachází.

S kompletně poskládanou mapou si pak s rodiči nebo kamarády zahrají hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů.

Vhodné pro děti.
Rozměr: 77 x 47 x 0,5 cm.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.