Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Doprava ZDARMA při nákupu nad 999 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 10:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

Umí prase létat?

Značka: ALBI
Číslo výrobku: 14636

Dostupnost: Vyprodáno
Běžná cena: 599 Kč / ušetříte 83 Kč (13%)
516 Kč s DPH 21%
Umí prase létat?

Popis a parametry

Číslo karty:14636
Doba hraní:15 min.
Počet hráčů:2 - 4
Věk:od 5 let
Rozměry krabice (balení):26,5 x 26,5 x 6 cm

Umí prase létat? Jistě že ne! To ví přece každé dítě. Určit správné vlastnosti zvířat ale nebude vždycky tak snadné: Má ježek ocas? Žere lenochod jenom rostliny? Hrozí medvídku mývalovi vyhynutí?

U této zábavné a naučné hry se zaručeně nudit nebudete. Během hraní poznáte 24 zajímavých vlastností 60 domácích i exotických zvířat!

V každém kole se hráči podrobně zabývají jedním zvířetem. Kdo zareaguje rychle a jako první položí žeton na správnou kartičku s vlastností, posune za odměnu svou figurkou prasátka na dráze dopředu. Nutné jsou nejen znalosti, ale také rychlá reakce.

Ale pozor! Bez přemýšlení v Vás leckterá vlastnost rychle splete - protože ne všechny vlastnosti jsou očividné a ne všechno létá, co peří má...

Návod ke hře se správnými odpověďmi Vám poradí, a ani nemusíte umět číst! A nejen to, návod obsahuje i spoustu dalších zajímavých informací o zvířatech.

Herní materiál:1 závodní dráha k počítání bodů, 4 figurky prasátek, 60 karet se zvířátky, 24 karet s vlastnostmi, 16 hracích žetonů, 1 návod ke hře s odpověďmi v českém i slovenském jazyce.