Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

UGEARS 3D puzzle Věž na vrhání hracích kostek 172 dílků

Značka: UGEARS
Číslo výrobku: 129334

Dostupnost: Skladem
644 Kč s DPH 21%
3D puzzle Věž na vrhání hracích kostek 172 dílků
Modular Dice Tower

Popis a parametry

Číslo karty:129334
Rozměr složeného puzzle cca:33,2 x 8,4 x 27,3 cm
Materiál:Dřevo - překližka
Hmotnost:0,47 kg
Rozměry krabice (balení):19 x 17 x 4,5 cm

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!

Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

Modulární věž se skládá ze čtyř samostatných boxů, které při vrhání hracích kostek mohou sloužit až čtyřem hráčům. Stačí kostky umístit do malé krabičky, zatřást, položit zpět na stůl a uvolnit zámky. Tím dojde k uvolnění dna krabičky a kostky vypadnou!
Pokud se hry účastní více hráčů, případně chcete-li použít jednu sadu hracích kostek pro všechny hráče, lze z modulů poskládat několikapatrovou hrací věž, kterou společně využijí všichni zúčastnění.

3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem.
UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Vhodné pro stavitele ve věku od 14 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.