Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

UGEARS 3D puzzle Kombajn 154 dílků

Značka: UGEARS
Číslo výrobku: 116133

Dostupnost: Skladem
844 Kč s DPH 21%
3D puzzle Kombajn 154 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:116133
Rozměr složeného puzzle cca:27,5 x 16,5 x 13 cm
Materiál:Dřevo - překližka
Hmotnost:0,7 kg
Rozměry krabice (balení):37,5 x 17 x 3 cm

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!

Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

Na větších farmách by to bez zemědělské techniky nešlo. Jedním ze základních strojů je i kombajn. Tento model se snaží své realistické předloze dělat dobré jméno. Dřevěný kombajn funguje na principu gumičkového motoru. Toto 3D puzzle má vestavěnou schránku, která se otvírá páčkou umístěnou na straně kabiny.

3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem.
UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Vhodné pro stavitele ve věku od 14 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.