Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

TREFL Malý objevitel: Zvířata světa + magické pero

Značka: TREFL
Číslo výrobku: 19476

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
199 Kč s DPH 21%
Malý objevitel: Zvířata světa + magické pero

Popis a parametry

Číslo karty:19476
Doba hraní:10 - 25 minut
Počet hráčů:1 až 4
Věk:od 4 let
Rozměry krabice (balení):33,5 x 23 x 6 cm

Veselá hra pro děti s kouzelným perem!

Vzdělávací paměťová hra z edice her pro nejmenší Malý objevitel. Zvířata světa je veselá hra, která rozvíjí slovní zásobu u dětí a učí je základním počtům a rozeznávání tvarů a barev.

Chceme tě pozvat k prozkoumání všech koutů světa a k hledání jejich obyvatel! Hra vzbudí zvědavost dětí a umožní jim poznat různé zvířecí druhy.

Víš, která zvířata žijí v džungli nebo v hlubinách moře? Víš, jak se jmenují, co jedí a jak vypadají jejich domy? Díky barevným ilustracím a zábavným úkolům budou vaše děti hru hrát s potěšením. Při hře si dítě bude rozvíjet vnímání a představivost a bude si procvičovat logické myšlení.

Součástí balení je i magické pero, které po zvolení správné odpovědi vydá zvukový signál.

Úkoly na deskách pokrývají různé obory související s předškolním vzděláváním:
- písmena a první slova
- slovní úkoly
- čísla a počty
- barvy a tvary
- úkoly související s logickým myšlením
- schopnost třídit položky

Balení obsahuje baterií napájenou kouzelnou tužku, 16 desek s úkoly, deska s kolečkem pro výběr otázek, 4 figurky a návod.

Doporučeno pro děti od 4 let.

Kolekce her Malý objevitel je určena pro děti ve věku od 2 do 6 let. Každá hra byla navržena tak, aby podporovala poznávací a intelektuální rozvoj dětí. Rozvíjí logicko-matematické myšlení, stimuluje komunikační schopnosti a obohacuje slovní zásobu. Cvičí vyzuálněpohybovou koordinaci, trénuje paměť a soustředění, a povzbuzuje představivost a kreativitu. Hry z kolekce Malý objevitel v sobě snoubí zábavu a učení a možnosti tvůrčího trávení volného času s dítětem.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.