Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Balíkovna za 49 Kč

TREFL Hra Fronta

Značka: TREFL
Číslo výrobku: 19373

Dostupnost: Skladem
699 Kč s DPH 21%
Hra Fronta

Popis a parametry

Číslo karty:19373
Doba hraní:60 minut
Počet hráčů:2 až 5
Věk:od 12 let
Rozměry krabice (balení):26 x 20,5 x 5,5 cm

Postavte se s rodinou do fronty před obchodem a zažijte opravdové frontové dobrodružství.

Fronta je desková hra, která znázorňuje realitu všedního života během let úpadku polského komunistického režimu. Na první pohled se zdá úkol hráčů jednoduchý: musíte členy rodiny poslat do obchodu, aby nakoupili vše, co mají na nákupním seznamu. Problém tkví v tom, že pět blízkých obchodů má prázdné regály.

Hráči postaví své pěšáky do fronty a netuší, zda do obchodu zboží vůbec dorazí. Napětí roste ve chvíli, kdy jsou odhaleny karty a je jasné, že zboží bude dostatek pouze pro pár šťastlivců, kteří stojí nejblíže dveřím obchodu. Každý chce být první a lidé se začínají posouvat dopředu.

Aby se hráči protlačili frontou dopředu, používají karty jako např.: "Matka s malým dítětem", "To není vaše místo, pane!" nebo "Podpultové zboží". Hráči si musí dávat pozor na karty "Zavřeno - inventura", "Chyba zásobování" a černé figurky, které stojí v každé frontě - šmelináře. Domů s nákupem se úspěšně vrátí pouze ti hráči, kteří dokážou karty čekání ve frontě nejšikovněji využít.

Karty zboží představují šedesát původních produktů komunistické éry. Ve čtvrti je také tržnice, kde se dá koupit prakticky cokoliv, ale za vyšší cenu... pokud se vám nepodaří sjednat dobrou cenu s trhovcem.

Abyste v této realistické hře získali vytoužené zboží, musíte být schopni rychle reagovat. Hra fronta je opravdu lekcí z historie, vyšperkovanou trochou cynického humoru.

Balení obsahuje:
- herní deska
- deska zásobování
- 30 pěšáků v 6 barvách
- 5 karet nákupního seznamu
- 60 karet zboží
- 15 karet zásobování
- 5 karet nápovědy pro hráče
- 1 žeton pro zahájení hry
- 1 figurka trhovce
- návod ke hře

Vhodné pro děti od 12 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.