Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

TREFL Baby puzzle Tvary

Značka: TREFL
Číslo výrobku: 122591

Dostupnost: Skladem
199 Kč s DPH 21%
Baby puzzle Tvary
Shapes Sorter

Popis a parametry

Číslo karty:122591
Originální název:Shapes Sorter
Věk:od 2 let
Autor:Natasha Rimmington
Materiál:papír
Hmotnost:0,42 kg
Rozměry krabice (balení):27 x 19 x 6 cm

Tři oboustranné velké půlené skládačky pro nejmenší děti. Velké dílky s tloušťkou 4mm jsou pro malé dětské ručičky snadno uchopitelné a první skládání rozvíjí manuální zručnost, koordinaci i prostorovou orientaci. Díky vkládacím dílkům se děti naučí rozlišovat jednotlivé tvary.

Pro děti od 1 roku.

Společnost TREFL je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský TREFL jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové ...), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin. Výrobky firmy TREFL jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.