Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 10:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

Toy to Toy - Malá stavebnice

Značka: MALÝ GÉNIUS
Číslo výrobku: 11032

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
199 Kč s DPH 21%
Toy to Toy - Malá stavebnice

Popis a parametry

Číslo karty:11032
Rozměry krabice (balení):20 x 32 x 3,5 cm

Čtyři základní tvary a nekonečná fantazie!

Postav kosmickou loď nebo orbitální stanici. Realizuj svůj 3D nápad!

Stavebnice se skládá za čtyř typu dílků. Dílky je možné libovolně kombinovat a vytvářet organizované stavby (např. budky, buňky apod.) nebo zcela volné struktury. Spojení dílků vychází z principu jednoduchého čepu a díky zvolenému materiálu je spoj pevný a pružný.

3D pěnové stavebnice napomáhají rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí představivosti, zrakové a taktilní paměti.

CERTIFIKACE: Značka kvality Bezpečné hračky (0001/2010 vydáno: 19.4.2010 Institut pro testování a certifikaci, a. s., Zlín) a ES certifikát - hračky (10 0237 T/NB vydáno: 17.3.2010 Institut pro testování a certifikaci, a. s., Zlín)

Zakoupení výrobku, který je nositelem značky „Bezpečné hračky“ je pro konečného spotřebitele dobrou volbou a zárukou bezpečnosti garantovanou certifikací kompetentním pracovištěm. Trvalý dozor nad kvalitou a bezpečností výrobku po celou dobu jeho uvádění na trh poskytuje vysokou míru jistoty, že hračka nezpůsobí přechodné či trvalé poškození zdraví dítěte.
Více informací ke značce Bezpečné hračky na ITC Zlín