Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

TOPGAL Školní batoh LYNN 19008

Značka: TOPGAL
Číslo výrobku: 26216
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
1 725 Kč s DPH 21%
Školní batoh LYNN 19008

Popis a parametry

Číslo karty:26216
Nosnost:7 kg
Hmotnost:1,06 kg
Rozměry krabice (balení):41 x 30 x 23 cm

Dvoukomorový batoh pro starší školačky na prvním stupni ZŠ!

- objemný batoh pro školačky ve 2.–5. třídě
- pevná polstrovaná záda s výztuhou
- dvě komory a dvě hluboké přední kapsy
- pevné dno opatřené nožičkami
- dno je z materiálu TOPDURA
- batoh prošel atestací v ITC Zlín
- impregnace proti dešti
- poutko na přenášení batohu v ruce a další pro zavěšení na lavici
- relfexní prvky

Objemný batoh pro školačky na prvním stupni ZŠ bude vyhovovat všem dívkám od výšky cca 125 cm. Sloužit bude pohodlně až do šesté třídy! Navíc ten úžasný potisk a výšivka s ptáčkem, motýly a hvězdami na přední kapse! No není krásný?
Model LYNN je našim neobjemnějším batohem. Dvě velké komory a dvě hluboké přední kapsy unesou opravdu těžký náklad každodenního učiva. I proto jsme batoh vybavili anatomicky tvarovaným zádovým systémem s lehounkou hliníkovou výztuhou, která drží tvar zad ve správném anatomickém prohnutí. Ramenní popruhy jsou navíc ergonomicky tvarované, dají se utáhnout jak na délku v jejich spodní části, tak i k zádům v horní části. Hrudní popruh je výškově nastavitelný, vyrovnává váhu batohu k postavení těla i menší slečny a batoh díky němu nesjíždí z ramen.
Zadní užší komora je přímo určená na desky na sešity, atlasy, nebo ty nejtěžší učebnice. Přední komora je nejširší a je v ní umístěna i praktická síťová kapsička na zip. Hluboká kapsa mezi přední komorou a kapsou na čele batohu má užší vstup, takže je jako ideální třeba pro umístění penálu nebo krabičky se svačinou. V této kapse je umístěna jmenovka a karabina na klíče. Přední hluboká kapsa poslouží na drobnosti, které je třeba mít po ruce. Lahvičku na pití ale dávejte do boční kapsičky, která je pro ni určená.
Reflexní prvky najdete i u tohoto batohu na řadě míst – na spodní části čela batohu, na paspulích(lemovkách) přední kapsy a komory, na boku batohu i na ramenních popruzích. Podívejte se do detailních fotek, kde máme batoh vyfocený i ve tmě.

Rozměry: 41 x 23 x 30 cm
Váha: 1 060 g
Nosnost: 7 kg

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.