Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Starší sestřička Baby born, blondýnka

Značka: BABY BORN
Číslo výrobku: 145310

Dostupnost: Skladem
1 292 Kč s DPH 21%
Starší sestřička Baby born, blondýnka

Popis a parametry

Číslo karty:145310
Licence:Baby Born
Velikost panenky:43 cm
Hmotnost:1,749 kg
Rozměry krabice (balení):38 x 36 x 20 cm

Starší sestřička BABY born blondýnka miluje česání. Každý den vymýšlí nové účesy pro své kvalitní vlásky. Při úpravě copánků a drdolů a jejich zdobení používá různé vlasové doplňky. Sponky, gumičky do vlasů a barevné pramínky vlasů na sponce, které dokonale barevně ladí s oblečením panenky. Staršímu bratříčkovi BABY born se barevné pramínky v růžové a fialové barvě moc líbí a vždycky Starší sestřičku škádlí a chce jí je vytáhnout z vlasů. Pak může dojít k tomu, že Starší sestřička začne ronit panenkovské slzy. Ale pouze tehdy, pokud se před tím napila vody ze své lahvičky.

Starší sestřička má na sobě šaty se sukní v džínovém vzhledu a asymetrický top s volánovým límcem. K tomu se hodí šedé legíny s růžovými proužky na boku a červenooranžové tenisky.

Starší sestřička je velmi pohyblivá a díky ohebným kolenním kloubům dokáže sama stát. A může se také koupat v BABY born Vaně.

Starší sestřička BABY born: 
• Se 6 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy.
• Padne jí veškeré oblečení BABY born velikosti 43 cm.
• Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.
• Funguje bez baterií.

Starší sestřička BABY born
, 43 cm je oblečena do šatů, legín a bot. Součástí balení je lahvička, kartáč na vlasy, 2 spirálové gumičky, 2 sponky do vlasů, 2 sponky s barevnými pramínky vlasů a 2 náramky přátelství – pro panenku a její malou maminku. 
Vhodné pro děti od 4 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.