Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
Doprava ZDARMA při nákupu nad 999 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 10:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

MINDOK SMART Aqua Bella

Značka: MINDOK
Číslo výrobku: 10380

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
Běžná cena: 499 Kč / ušetříte 61 Kč (12%)
438 Kč s DPH 21%
SMART Aqua Bella

Popis a parametry

Číslo karty:10380
Počet hráčů:1 a více
Věk:od 6 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):24 x 24 x 4,5 cm

Na pomoc mořským vílám!

Ponoříme se pod hladinu oceánu, navštívíme korálové útesy a pomůžeme ochránit veselé barevné rybičky před zlými rybími obludami. Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co se to děje? Objevily se zlé rybí příšery, které by jim rády veselou hru překazily. Ale víly si s tím poradí. Aby ochránily své malé kamarádky, vyfouknou veliké bubliny. Pomůžeš jim pochytat zlé ryby do bublin, aby si mohly zase hrát?
Zadání obsahuje 48 různě obtížných úloh.

Hra Aqua Bella patří do skupiny víceúrovňových, logických her Smart games, které jsou určeny především pro jednoho hráče (nicméně hru může hrát i hráčů více). Logické hry Smart Games obsahují vždy zadání v několika různých stupních obtížnosti, rozvíjí IQ, logické myšlelní, prostorovou představivost, koncentraci a plánování.

Pravidla hry:
Vyberte si list zadání a umístěte jej na herní desku. Umístěte 6 herních dílků na list zadání tak, aby všechny zlé ryby byly chyceny v bublinách a všechny hodné rybičky zůstaly mimo bubliny. Každý rébus má pouze jedno správné řešení!

Hra obsahuje:48 zadání ve čtyřech urovních obtížnosti (starter, junior, expert, master, 6 průhledných dílků s bublinami, úložný a herní box, pravidla řešení rébusů