Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Wild Life® 14759 Přímorožec jihoafrický

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 126754

Dostupnost: Skladem
192 Kč s DPH 21%
Wild Life® 14759 Přímorožec jihoafrický
Oryx

Popis a parametry

Číslo karty:126754
Originální název:Oryx
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,08 kg
Rozměry krabice (balení):15 x 13 x 4 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky z kolekce Schleich Wild Life jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život divokých zvířat z celého světa.

Balení obsahuje: figurku přímorožce jihoafrického.

Přímorožci žijí v extrémně suchých a horkých pouštích. Mají úzké rohy, které jsou téměř tak dlouhé jako jejich tělo, a vyznačují se nápadnou černobílou „obličejovou maskou“.
Přímorožci mají 120–150 centimetrů dlouhé rohy. Díky nim také získali své jméno, „oryx“ je řecké slovo a znamená „špičatý nástroj“. Lvi, levharti a hyeny se přesvědčí na vlastní kůži, že se antilopy svými rohy umí také velmi dobře bránit. V jejich přirozeném životním prostředí, kterou je poušť, může být větší horko než 40 stupňů Celsia. Ale přímorožec zná proti vedrům jeden trik. Zvyšuje svou vlastní tělesnou teplotu, dokud není vyšší než teplota okolního prostředí. Tak může odevzdat své teplo a přijímat „chladnější“ vzduch.


Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.