Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Horse Club® 42593 Karavan pro kamarádská setkání

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 25371

Dostupnost: Skladem
1 312 Kč s DPH 21%
Horse Club® 42593 Karavan pro kamarádská setkání
Caravan for secret club meetings

Popis a parametry

Číslo karty:25371
Věk:od 5 let
Hmotnost:1,235 kg
Rozměry krabice (balení):39 x 23,5 x 17 cm

Nalož koně do karavanu a můžeš s ním vyrazit za dobrodružstvím!

Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni do světa chovu koní, nasbírej figurky a pořiď si vlastní jezdeckou stáj.

Karavan má otevíratelná okna a lze rozložit na více částí. Terasa může stát vedle obytného vozu nebo na jeho střeše. Střechu lze úplně vyjmout a použít ji jako stínění pro koně. 

Balení obsahuje: karavan s terasou, figurku koně, figurku jezdkyně a celou řadu propracovaných doplňků, mezi kterými jsou například pohovka, slunečník, zahradní nábytek a další.

Rozměry rozloženého karavanu jsou 23 x 12,5 x 19 cm. Karavan lze zapojit za Schleich pick-up. Pick-up není součástí balení.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 5 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.