Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Horse Club® 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 151457

Dostupnost: Skladem
445 Kč s DPH 21%
Horse Club® 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou

Popis a parametry

Číslo karty:151457
Věk:od 4 let
Hmotnost:0,2 kg
Rozměry krabice (balení):19 x 15 x 6 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich Horse Club jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Ve dne shání dobytek. V noci o sebe pečuje. Naše krásná klisna plemene Criollo Definitivo z kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties je skutečný pracovní kůň a pyšní se dlouhou splývavou hřívou. Díky tmavé hřívě její pestrobarevné doplňky do hřívy opravdu vyniknou.

Balení obsahuje: 1× klisnu plemene Criollo Definitivo s kartáčovatelnou hřívou a ocasem, 1× sponku do hřívy, 1× korálky do hřívy, 1× kartáč

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.