Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Horse Club® 13898 Schwarzwaldský kůň - klisna

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 133171

Dostupnost: Skladem
180 Kč s DPH 21%
Horse Club® 13898 Schwarzwaldský kůň - klisna
Black Forest Mare

Popis a parametry

Číslo karty:133171
Originální název:Black Forest Mare
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,13 kg
Rozměry krabice (balení):13 x 10,5 x 4 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich Farm World jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Balení obsahuje: figurku klisny Schwarzwaldského koně

Schwarzwaldská klisna má nádhernou dlouhou hřívu a půvabný copánek na čele. Schwarzwaldský chladnokrevník je malé, ale silné a mrštné zvíře. Má vyrovnanou, dobráckou povahu, ale je zároveň velmi živý a energický. Hříva a ohon tohoto plemene mají vždy barvu lnu. Tvoří zajímavý kontrast k tmavě rezavé barvě koně. Schwarzwaldský chladnokrevník je velmi staré koňské plemeno – existuje již od 15. století.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.