Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm world® 42481 Trénink v agility pro pony

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 26655

Dostupnost: Skladem
735 Kč s DPH 21%
Farm world® 42481 Trénink v agility pro pony
Pony agility training

Popis a parametry

Číslo karty:26655
Věk:od 3 do 8 let
Hmotnost:0,62 kg
Rozměry krabice (balení):24,5 x 19 x 6,5 cm

Natrénuj se svými poníky agility!

Během tréninku agility se poníci hravě seznamují s řadou překážek. Pro některé překážky potřebují poníci shromáždit hodně odvahy. V takových situacích je důležité být trpělivý a láskyplně je povzbuzovat.

Figurky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to je starat se o celou řadu hospodářských zvířat.

Balení obsahuje: figurku klasického a shetlandského pony, figurku dívky, jezdeckou helmu, uzdu, vodicí lano, ohradu se vstupní bránou, 6 překážek, arch nálepek

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.