Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm World® 42420 Králíkárna

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 127302

Dostupnost: Skladem
464 Kč s DPH 21%
Farm World® 42420 Králíkárna

Popis a parametry

Číslo karty:127302
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,37 kg
Rozměry krabice (balení):24,5 x 19 x 8,5 cm

Zábava s domácími zvířátky!

Figurky a doplňky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to je starat se o celou řadu hospodářských zvířat.

Balení obsahuje: králíkárnu, ohrádku, králíka se 2 mláďaty, láhev s vodou, misku, svazek mrkve a tunel. Dva malí králíčci se stěhují do svého nového domova! Již je pro ně připravena prostorná králíkárna, tak aby mohli ihned žrát z misek a upíjet z lahvičky. Ve svém výběhu mohou mláďata dovádět celý den. Při tom objeví tunel, pod kterým si mohou hrát skvěle na schovávanou.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.