Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm World® 16397 Fenka bernského salašnického psa

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 125889

Dostupnost: Skladem
112 Kč s DPH 21%
Farm World® 16397 Fenka bernského salašnického psa

Popis a parametry

Číslo karty:125889
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,06 kg
Rozměry krabice (balení):8 x 4,5 x 2,5 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Balení obsahuje figurku psa. Bernský salašnický pes pocházející z oblasti Alp je obohacením každé rodiny. Tito psi si užívají společnost lidí a chtějí být všude při tom. Bernští salašničtí psi jsou klidní a přátelští a umí se chovat. Velmi rádi jsou venku – zejména v zimních měsících. Pravidelnými úkoly pak jsou týdenní kartáčování a denní procházky. Bernští salašničtí psi váží obvykle asi 45 kilogramů a mohou zastat tahací, hlídací a honácké práce.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.