Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm World® 16396 Štěně zlatého retrívra

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 126164

Dostupnost: Skladem
104 Kč s DPH 21%
Farm World® 16396 Štěně zlatého retrívra

Popis a parametry

Číslo karty:126164
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,01 kg
Rozměry krabice (balení):5 x 4 x 2 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Balení obsahuje figurku štěněte zlatého retrívra. Zlatý retrívr je středně velký, inteligentní a přátelský pes s medově zbarvenou srstí a dlouhou historií. Uznání za vznik tohoto plemene patří lordu Tweedmouthovi, který chtěl vyšlechtit silné a zároveň klidné psy. Zlatí retrívři jsou perfektní rodinní psi a potřebují denně jen výběh a dostatek pozornosti. Tito společenští a sportovní psi mají přátelskou povahu. Rádi plavou a nosí věci v tlamě – dej si pozor, kam si dáváš boty!

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.