Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm World® 13802 Simentálské tele

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 126753

Dostupnost: Skladem
109 Kč s DPH 21%
Farm World® 13802 Simentálské tele
Simmental calf

Popis a parametry

Číslo karty:126753
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,03 kg
Rozměry krabice (balení):7 x 6 x 3 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich Farm World jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Balení obsahuje: figurku simentálského telete.

Krávy a jejich telata mají mezi sebou mimořádně silné, celoživotní pouto. Navzájem se olizují a okusují. Jestliže jsou odděleny, dokážou se později poznat podle hlasu a pachu.
Přibližně jednou ročně přivádí na svět telata. Je pro ně velmi důležité, aby během prvních hodin pila mateřské mléko. Je to speciální žlutá tekutina, které se říká „předmléko“ a pro nás lidi je nepoživatelná. Obsahuje mnoho protilátek, díky kterým nejsou telata příliš náchylná vůči nemocem. Po přibližně pěti dnech dostalo tele dostatek „předmléka“ a asi deset měsíců pije normální kravské mléko, až se začne zcela živit trávou a rostlinami.
Telata si hrají tak, že běhají, hrbí se nebo se vzájemně lehce trkají.


Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.