Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Farm World® 13746 Mládě osla

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 126752

Dostupnost: Skladem
92 Kč s DPH 21%
Farm World® 13746 Mládě osla
Donkey foal

Popis a parametry

Číslo karty:126752
Originální název:Donkey foal
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,03 kg
Rozměry krabice (balení):11 x 10 x 3 cm

Jedinečné figurky, které jsou jako živé!

Figurky a doplňky Schleich Farm World jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety.

Balení obsahuje: figurku mláděte osla.

Osli mají pevné a robustní tělo, šedou srst s bílým zbarvením kolem tlamy a očí.
Osel slouží člověku již tisíce let a lze jej využít mnoha způsoby. Osli jsou velmi výkonní savci. Podporují farmáře u jeho práce, přepravují náklad, plodí mezky, dělají společnost koním, hlídají ovce nebo se dokonce chovají i jako domácí zvířata. Kromě toho jsou díky své schopnosti přežít v poušti chráněni v mnoha regionech. Díky svému velkému žaludku a schopnosti extrahovat vodu z potravy tam mají osli převahu nad koňmi. Osli byli známí užíváním ve válečných obdobích a také svou všeobecnou spolehlivostí a jejich počet a oblíbenost stále přibývá.
Osel může nést až třicet procent své tělesné váhy, proto je často využíván jako tažné zvíře.


Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.