Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Eldrador® 70138 Sopečný drak

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 25428

Dostupnost: Skladem
397 Kč s DPH 21%
Eldrador® 70138 Sopečný drak
Lava dragon

Popis a parametry

Číslo karty:25428
Věk:od 3 let
Hmotnost:0,36 kg
Rozměry krabice (balení):36 x 35 x 16 cm

Kdo vyhraje?

V Eldradoru existují čtyři světy - lávy, vody, kamene a ledu. Příšerám z lávového světa se podařilo získat mocnou super zbraň, se kterou mohou ovládat ostatní světy a zničit je. Aby se tyto světy zachránily, musí získat super zbraň zpět!

Lávový drak je pánem povětří lávového světa – kdo vnikne na jeho území, pocítí bez varování sílu jeho ocasu posetého trny! S pronásledováním nepřítele nemá žádný problém: jeho velká, silná křídla z něj dělají obratného, bleskurychlého lovce! Jeho ultra horký dech umí dokonce tavit skály!

Balení obsahuje figurku sopečného draka. Figurka má pohyblivé křídla.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.