Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Eldrador® 42512 Gorila obří příšera

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 136602

Dostupnost: Skladem
241 Kč s DPH 21%
Eldrador® 42512 Gorila obří příšera
Monster Gorilla

Popis a parametry

Číslo karty:136602
Originální název:Monster Gorilla
Věk:od 7 let
Hmotnost:0,17 kg
Rozměry krabice (balení):18 x 15,5 x 8,2 cm

Boj o super zbraň pokračuje ve zbrusu novém světě džungle!

Nebezpečná gorilí příšera útočí na své nepřátele skokem z koruny stromů a šíleně při tom křičí. Gorilí příšera od Schleich® Eldrador® Creatures je mistrem útoku: jakmile nepřítel vstoupí do světa džungle, vyleze díky svým silným pažím a dlouhými drápy na strom. Její nepřítel ucítí jedovaté trny, které má gorila na hlavě a pažích. Gorila vděčí těmto špičatým zbraním tajemné jedovaté popínavé rostlině, jejíž pichlavé úponky jsou v celém světě džungle. Gorilí příšera každé ráno zvedá deset těžkých kmenů stromů, aby se udržovala v kondici.

Balení obsahuje figurku gorily.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 7 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.