Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

SCHLEICH Bayala® 70579 Hvězdný Pegas - klisna

Značka: SCHLEICH
Číslo výrobku: 129213

Dostupnost: Skladem
348 Kč s DPH 21%
Bayala® 70579 Hvězdný Pegas - klisna
Star Pegasus, mare

Popis a parametry

Číslo karty:129213
Věk:od 5 let
Hmotnost:0,19 kg
Rozměry krabice (balení):18 x 15 x 8 cm

Objev kouzelný svět figurek Bayala.

Plaché, ušlechtilé bytosti jsou zahalené tajemstvím a je velice těžké je spatřit. Nahlédni do jejich světa a zažij neuvěřitelné dobrodružství...

Tato krásná klisna hvězdného pegasa není z tohoto světa. Pochází z nekonečna vesmíru, což je vidět na první pohled. Chrání tajemství, o nichž nemáme ani tušení. Její zjev jí dodává kouzelné vzezření, protože vzbuzuje dojem, že právě sestoupila z noční hvězdné oblohy. Ona a její rodina, hrdý hřebec měsíčního jednorožce a jejich společné, roztomilé hříbě jednorožce, tvoří okouzlující společnost.

Balení obsahuje figurku hvězdného Pegasa.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 5 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.