Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Šikmá věž v Pise 216 dílků

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 119841

Dostupnost: Skladem
899 Kč s DPH 21%
Svítící 3D puzzle Noční edice Šikmá věž v Pise 216 dílků
Night Edition: Pisa

Popis a parametry

Číslo karty:119841
Věk:od 8 let
Rozměr složeného puzzle cca:31,4 x 16,6 cm
Materiál:plast
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 7 cm

Originální zpracování italské Šikmé věže může osvětlovat i váš pokoj.
Jedinečná barevně svítící stavba od mistra ve výrobě puzzle RAVENSBURGER, která se díky LED světlu ve tmě rozzáří, a navíc mění barvy - to je něco, co Vás doopravdy uchvátí. Svítící model je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru.


Speciální ohebné dílky, které díky technologii EASYCLICK přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující model slavné Šikmé věže v Pise. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.

Balení obsahuje: 216 očíslovaných dílků puzzle 4 díly příslušenství, světelný modul včetně LED a návod.

Baterie 3x AAA nejsou součástí výrobku.Ilustrační video

Šikmá věž (Torre pendente) se nachází ve městě Pisa v Itálii. Stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), zvaném též Katedrální náměstí (Piazza del Duomo). Zde je společně s kruhovým baptisteriem (křestní kaplí) a hřbitovem součástí církevního areálu kolem hlavní městské katedrály. Samotná šikmá věž kruhového půdorysu, postavená z bílého mramoru slouží jako zvonice. Je vysoká téměř 56 metrů. Více na Wikipedii

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.