Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

RAVENSBURGER GraviTrax PRO Startovní sada Set Extreme

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 144061
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
2 099 Kč s DPH 21%
GraviTrax PRO Startovní sada Set Extreme
GraviTrax PRO Starter-Set Extreme

Popis a parametry

Číslo karty:144061
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):52 x 34 x 11 cm

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plé různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.

Startovací sada obsahuje 185 dílů:
návod, stavební plány, 6 základních desek, 2 velké průhledné roviny, 2 malé průhledné roviny, 6 kuliček, 1 magnetický kanón, 56 výškových dílů, 12 výškových dílů nízkých, 35 zatáček, 5 křižovatek, 2 výhybky, 1 díl 3v1, 1 vířivku, 3 dlouhé kolejnice, 6 středních kolejnic, 15 krátkých kolejnic, 6 výškových podpěr, 1 mixér, 1 splitter, 1 točna, 1 šroubovice, 1 centrifuga, 8 zakřivených kolejnic, 4 nové zatáčky, 1 střední zeď, 4 balkony, 2 dvojité balkony, 1 cílový žebřík, 4 základové díly, nástavby na základové díly: 2 lapače, 1 volný pád, 1 roztrojka, 1 cíl.

Vyrobeno v České republice.
Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.