Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

RAVENSBURGER 3D puzzle Katedrála Notre-Dame, Paříž 324 dílků

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 124039

Dostupnost: Skladem
1 179 Kč s DPH 21%
3D puzzle Katedrála Notre-Dame, Paříž 324 dílků
Notre-Dame Paris

Popis a parametry

Číslo karty:124039
Originální název:Notre-Dame Paris
Věk:od 10 let
Rozměr složeného puzzle cca:34 x 26 x 16 cm
Materiál:plast
Hmotnost:1,01 kg
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 7 cm

Gotická katedrála Notre-Dame, která krášlí francouzské hlavní město, nyní jako 3D model od výrobce Ravensburger! Postavte si zmenšenou verzi evropského architektonického skvostu.

Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.Balení obsahuje :324 očíslovaných dílků  puzzle, 25 dílů  příslušenství a návod.Katedrála Notre-Dame v Paříži (neboli katedrála Panny Marie, zastarale Chrám Matky Boží), francouzsky Cathédrale Notre-Dame de Paris, je gotická římskokatolická katedrála, stojící na východní polovině ostrova Île de la Cité na řece Seině v Paříži. Je to domovská katedrála pařížské římskokatolické arcidiecéze a je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Její stavba byla zahájena v roce 1163 a po 182 letech, roku 1345, byla dokončena. Patří i mezi skvosty celoevropské středověké architektury – hlavně pro svůj unikátní přechod od pozdně románské ke gotické architektuře. Je proslulá rovněž použitím vnějších opěrných oblouků obvodových zdí. Průčelí je zdobeno četnými sochami. Výška věží je 69 m. Více na Wikipedii

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.