Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467
ZÁKAZNICKÁ LINKA
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

e-mail: info@stavebnice-hry.cz tel.: 573 333 467 Provozní doba
INFORMACE
  • Objednávky přijaté do 08:00 v pracovní den se všemi položkami skladem a platbou na dobírku odesíláme v den objednávky.
  • Přepravce doručuje zásilku následující pracovní den.
  • O odeslání objednávky Vás informujeme e-mailem s možností sledování zásilky přes internet.

Power Sound set 59 dílků

Značka: MAGFORMERS
Číslo výrobku: 14422
Doprava zdarma

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
Běžná cena: 3 890 Kč / ušetříte 194 Kč (4%)
3 696 Kč s DPH 21%
Power Sound set 59 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:14422
Věk:od 3 let
Rozměry krabice (balení):58 x 39 x 8 cm

Magnetická stavebnice MAGFORMERS Power Sound je luxusní sada se světelnými efekty a audio modulem pro realistické zvukové ruchy, reprodukci hudby a experimenty s vlastními nahrávkami... Kolekce HI-TECH je určena nejen pro technicky založené děti.
Power Sound obsahuje 57 dílků (čtverce, obdélníky, trojúhelníky a vysoké trojúhelníky). Nedílnou součástí je univerzální napájecí jednotka, 4 konektory se světelnými efekty a spec. zvukový modul. Všechny tyto součásti lze vzájemně propojovat a ovládat přes napájecí blok díky přiloženému dálkovému ovladači.

Zvuková jednotka má zabudované jednoduché nahrávací zařízení (diktafon) pro experimentování s vlastními nahrávkami a dále vlastní realistické zvukové efekty (např. auto, lokomotiva, policejní/hasičská siréna, sanitky, letadlo nebo elektronické žvatlání robota). Audio blok obsahuje navíc i vlastní hudební melodii.

Díky tomuto doplňku lze veškeré postavené objekty oživit zajímavými zvukovými i světelnými efekt dle vlastní fantazie, popř. vhodně kombinovat s ostatními doplňky a sety Magformers, se kterými je tato stavebnice plně kompatibilní.

Počet dílků:59

Sada obsahuje:
16x trojúhelník, 20x čtverec, 6x vysoký trojúhelník, 2x obdélník, 2x vrtule, 2x pár koleček, 11 dalších součástek.

Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základní geometrické tvary. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Materiál, z kterého je stavebnice vyrobena splňuje nepřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je spolknout a jsou prakticky nerozbitné.


MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag.

Vhodné pro děti od 3 let.