Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Pošta

Značka: ALEXANDER
Číslo výrobku: 14687

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
399 Kč s DPH 21%
Pošta

Popis a parametry

Číslo karty:14687
Věk:od 6 let
Rozměry krabice (balení):29 x 19 x 4 cm

Pošta je dětská naučná hra složená z nejatraktivnějších rekvizit používaných při práci na poště.

Celý poštovní úřad najdete v jedné krabici! Rozlož poštovní přepážku, vydělej peníze, známky, obálky, složenky, podací lístky, pohlednice a hra může začít! Nevíš si rady s vyplněním složenky nebo adresy? Pomůžou Ti návody k jednotlivým formulářům.

Hra Pošta Vás zábavnou formou naučí vše, co potřebujete běžně vyřizovat na poště. Pozvi kamarády, ať si přijdou poslat dopisy, zaplatit složenku nebo vybrat peníze - zažijete spoustu legrace!

Hra obsahuje:1 přepážka, 12 bankovek, 9 pohlednic, 16 podacích lístků, 10 obálek, 7 expresních balíků, 14 příkazů k úhradě na účet, 44 známek, 16 transakcí kartou, 14 příkazů k výplatě adresátovi

Pod značkou ALEXANDER vyrábí dětské puzzle a stolní hry polská společnost, která je na trhu již více než 35 let. U společenských her klade důraz na rozvoj dovedností a vzdělávání dětí, ztotožňuje se s heslem "učení hrou" a své výrobky označuje obrázkem Moudré sovy. Výrobky ALEXANDER nabízí atraktivní formu trávení času rodin s dětmi.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.