Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

PLAYMOBIL® 70750 The A-Team Van

Značka: PLAYMOBIL
Číslo výrobku: 144522
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
2 052 Kč s DPH 21%
PLAYMOBIL® 70750 The A-Team Van

Popis a parametry

Číslo karty:144522
Věk:od 5 let
Hmotnost:1,1 kg
Rozměry krabice (balení):39 x 28 x 13 cm

Jedná se o vozidlo The A-Team s rozsáhlou vnitřní výbavou, stejně jako legendární postavy Hannibal, B.A., Face a Murdock.

A-Team jsou čtyři bývalí elitní vojáci na neobvyklé misi. Posláni do vězení vojenským soudem za zločin, který nespáchali, utekli a nyní pomáhají druhým v nouzi. Pokud máte problém a nikdo jiný vám nemůže pomoci, tak řešením je najmutí A-Teamu. Díky rozsáhlému vnitřnímu vybavení s monitorem, svářečkou, ovládacími deskami, skříní a perforovanou stěnou pro různé příslušenství je dodávka dobře vybavena pro jakýkoli speciální provoz. Střecha lze vyjmout pro snadnější hru. Má ikonické tříbarevné lakování a prodlouženou sluneční clonu.

  • balení obsahuje: 4 figurky, auto a další doplňky
Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Vhodné pro děti od 5 let.

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.