Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Panels 32 dílků

Značka: GEOMAG
Číslo výrobku: 21930

Dostupnost: Skladem
352 Kč s DPH 21%
Panels 32 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:21930
Série Geomag:Geomag Panels
Materiál:Různý materiál
Rozměry krabice (balení):21 x 17 x 5 cm

Stavebnice GEOMAG - Panels 32 dílků obsahuje 12 dlouhých zelených tyček, 9 poniklovaných kuliček, 8 výplní ve tvaru trojuhelníků, 2 výplně ve tvaru čtverce a 1 výplň ve tvaru pětiúhelníku.

Doporučeno pro děti od 5 let.

Počet tyčinek: 12 (6 cm)
Počet kuliček: 9
Počet výplní: 11

GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Další prvky stavebnice jsou základové desky a dělící plastové panely (výplně).

Stavebnice GEOMAG lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. GEOMAG podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.
Stavebnice GEOMAG je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti, je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení.


ilustrační video magnetické stavebnice Geomag


ilustrační video magnetické stavebnice Geomag

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.