Figurky a kostky Medvídek plyšový
Zákaznická linka: 573 333 467

Munchkin

Značka: BLACKFIRE
Číslo výrobku: 20043

Dostupnost: Vyprodáno
335 Kč s DPH 21%
Munchkin

Popis a parametry

Číslo karty:20043
Doba hraní:60 - 120 minut
Počet hráčů:3 až 6
Věk:od 10 let
Autor:Steve Jackson
Rozměry krabice (balení):23,5 x 16 x 5 cm

Karetní hra oblíbená na celé světa, která paroduje ty nejsložitější hry s hrdiny!

Sestup do podzemí a zabij každého, koho potkáš. Probodni zezadu svého parťáka a vezmi si jeho výbavu. Posbírej poklady a uteč! To je přece ta pravá zábava... Munchkin je karetní hra, které se prodalo již přeš milion kopií v 15 různých jazycích. Ke hře také existují nejrůznější rozšíření, které můžete spojit a získat tak naprosto šílené kombinace!

Munchkin nabízí zážitky při rabování podzemí... bez všech těch hloupých nesmyslů okolo hraní na hrdiny. Stačí jen zabíjet nestvůry a sbírat kouzelné předměty. Nasaďte si Chlípnou helmici, nazujte Boty nakopávačky zadků, popadněte do ruky Napalmovou hůl... a nebo třeba motorovou pilu krvavého zmrzačení. Začněte likvidací Pokojové květiny, pak Vás čeká Slintající sliz... a postupujte dále až k Atomovému drakovi!

Munchkin se hraje rychle a je to fakt nářez. Dokáže proměnit každou herní skupinu ve smečku hysterických jedinců. A zatímco se ostatní smějí, můžete je okrást.

Hra obsahuje:
- 168 karet s barevnými ilustracemi
- kostku
- česká pravidla

LEGO® Group. ©2015 The LEGO® Group. LEGO® a LEGO® logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO® Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM.
Všechna práva vyhrazena.